Drzwi zewnętrzne KMT

Nasze najnowocześniejsze rozwiązanie – poprawiono estetykę drzwi przez co idealnie wkomponowuje się w architekturę nowoczesnego budownictwa. Skrzydło wykonane jest w nowatorskiej technologii tłoczenia polegającej na mocowaniu szyby bezpośrednio na płaszcz skrzydła w przetłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby jest równa z płaszczyzną skrzydła.

Drzwi zewnętrzne Barański

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu i gwarancja jego bezpieczeństwa
Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu lub mieszkania. Choć tym, co zwraca uwagę na pierwszy rzut oka, jest ich estetyka, to jednak o wiele ważniejsze są ich parametry jakościowe. Wysokiej jakości drzwi wejściowe mają decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu domowników. Zabezpieczają wnętrze nie tylko przed włamaniem, ale również niepożądanym działaniem czynników środowiskowych, takich jak chłód, deszcz, wiatr czy hałas.

Drzwi wejściowe Barański Drzwi to bezpieczeństwo i wysoka jakość użytkowa
Zapewniamy szeroki wybór drzwi wejściowych w rozmaitych wariantach estetycznych i o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Posiadamy kolekcje utrzymane zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej. Oferujemy możliwość zaawansowanej konfiguracji konstrukcji oraz szeroką gamę dodatków o charakterze funkcjonalnym lub dekoracyjnym. Drzwi zewnętrzne Barański Drzwi to gwarancja nie tylko wysokiej jakości użytkowej, ale również bezpieczeństwa i komfortu domowników.

Góra