Parapety wewnętrzne Medos

Grupa Medos od ponad 27 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia że wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PVC i aluminium, a nasze produkty można znaleźć w ponad 55 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Parapety wewnętrzne MDF – Kobax

Oferujemy Państwu solidne parapety, wykonane z MDF-u. Parapety przeznaczone są do zastosowania wewnętrznego. Możliwe jest wykonanie parapetów z MDF-u standard lub wilgociouodpornionego.

Wykonujemy parapety standardowe ale również niestandardowe, przeznaczone do łączenia, a na specjalnie życzenie klienta wykonamy parapety z indywidualnymi wycięciami. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru kilku krawędzi i narożników z naszej oferty.

Istnieje możliwość zamówienia parapetów w dowolnej kolorystyce. Dysponujemy szeroką bazą kolorów folii i lakierów, którymi można wykończyć parapety. W swojej kolekcji posiadamy dekory jednobarwne, drewnopodobne oraz imitujące beton czy marmur.

Dla klientów posiadających swoje salony lub sklepy meblowe oferujemy ekspozytor z parapetami wewnętrznymi.

Parapety Bradex

Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1999 roku i jest podobna do historii wielu innych firm, powstałych w tym czasie na polskim rynku. Zaczęliśmy od handlu stolarką okienną, która pozwoliła nam na rozeznanie w branży budowlanej. To, a także nasza otwartość na potrzeby rynku, kierowały nas ku kolejnym przedsięwzięciom nie tylko handlowym, ale również w poszerzaniu zasobów kadrowych w charakterze fachowych montażystów.

Z upływem lat nabieraliśmy doświadczenia i wiedzy, co pozwoliło dojrzeć wizji działania oraz tego, w czym chcemy się ukierunkować – przetwórstwie kamienia naturalnego. Dziś wiemy, jak wiele jeszcze przed nami, ale znamy swój cel. Staramy się z uporem do niego dążyć, by sprostać jak największym wyzwaniom rynku i maksymalizować zadowolenie naszych dotychczasowych, jak i przyszłych Klientów. Jeśli i Ty zechcesz dać nam szansę – zapraszamy do współpracy!

Góra